در خاطرات امروز هاشمی بخوانید:

۰۹ مرداد ۱۳۹۴
امروز با کتاب فرهنگ قرآن
کلید واژه: دشمنی چرا تفرقه باعث کاهش نعمت می شود؟

إِذْ كُنتُمْ أَعْدَاء فَأَلَّفَ بَيْنَ قُلُوبِكُمْ فَأَصْبَحْتُم بِنِعْمَتِهِ إِخْوَانًا وَكُنتُمْ عَلَىَ شَفَا حُفْرَةٍ مِّنَ النَّارِ فَأَنقَذَكُم مِّنْهَا ﴿۱۰۳ آل عمران﴾

وقتى كه با هم دشمن بوديد پس ميان دلهاى شما الفت انداخت و در سايه نعمت او با هم برادر شديد و بر لب گودالى از آتش بوديد پس شما را از آن رهانيد (ج13فرهنگ قرآن ،ص425)

مرکز اسناد و مدارک آیت‌الله هاشمی رفسنجانی

Documentation Center Of Ayatollah Hashemi Rafsanjani

روش ارسال
point of view
 • احمدی نژاد مخ خیلی ها را تکان داد

  احمدی نژاد مخ خیلی ها را تکان داد * حجت الاسلام رسول جعفریان

  فکر مذهبی که خراب شده، به مراجع توهین شده. به رهبری بی حرمتی شده، افکار خرافی جای افکار مترقی مطهری و طالقانی و بهشتی را گرفته. سلامت مالی که چه عرض کنم، آنچه این روزها رخ می دهد همه هویداست اصلا در یک جمله عرض کنم، احمدی نژاد مخ خیلی ها را تکان داد!

 • شعار انقلاب، اتحّاد با روسها نبود!

  شعار انقلاب، اتحّاد با روسها نبود! * ابراهیم اصغرزاده

  با توافق هسته ای دوره‌ای که روس‌ها با کارت ما بازی می‌کردند تمام شد، یکی از مهم‌ترین اشتباهات دستگاه دیپلماسی احمدی‌نژاد سیاست نگاه به «شرق» بود که مقابل اصل اساسی انقلاب یعنی سیاست نه شرقی، نه غربی قرار داشت!

 • چرا صداوسیما شکست می خورد؟

  چرا صداوسیما شکست می خورد؟ * سعید لیلاز

  موضع‌گیری‌های صداوسیما برای ملت ایران عامل تصمیم نیست. چون اگر به نظر آنها بود، پس چرا توافق هسته‌ای امضا و به تصویب رسید؟ وزنی که مردم برای صداوسیما قایل هستند، یک‌صدم وزنی که فعالان سیاسی به آن می‌دهند هم نیست!

مرورگر اخبار
 • جمعه ۰۹ مرداد ۱۳۹۴
up down